Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart PPT, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PPT zdarma ke stažení

PPT je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek PPT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 420 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart PPT je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Medvídě zdarma Podívejte se i na ilustrace Střelec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart INF ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, kliparty, PPT, ilustrace, free, cliparts, vektor, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, referáty, inkscape, word, kalendář, profilovka, avatar, PowerPoint, škola, Instagram, články, prezentace, Pinterest, corelDraw, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace XLSB zdarma, vektor Mrkající smajlík ke stažení nebo obrázek Zlaté J ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.