Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová stužka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžová stužka. Klipart Růžová stužka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Růžová stužka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová stužka je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květinový dekor ke stažení Podívejte se i na obrázek ODS soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Rádio zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Růžová stužka, obrázek, ke stáhnutí, klipart, Symboly, svg, vektor, Růžová stužka, cliparts, download, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, profilovka, profil, Instagram, pozvánky, word, dokument, plakát, seminární práce, openOffice, památník, webové stránky, škola, fotokniha, časopis, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Vitamín B1 ke stažení, klipart Mapa Utahu ke stáhnutí nebo ilustrace Světlezelený stromek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.