Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Triceratops, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Triceratops zdarma ke stažení

Triceratops je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Triceratops v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Triceratops ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Triceratops je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sněhové vločky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Limenitis trivena zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sakura ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, vektor, ke stažení, zdarma, Triceratops, vektorový obrázek, Triceratops, obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, textové dokumenty, památník, dokumenty, seminární práce, corelDraw, web, office, kalendář, profil, PowerPoint, plakát, openOffice, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Srdíčka ke stáhnutí, klipart Indiánka zdarma nebo ilustrace Záchranka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.