Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Triceratops (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Triceratops zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Triceratops. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Triceratops nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Triceratops ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: anarres

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Triceratops s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Triceratops je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Prasátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlemodrá stužka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Žlutá složka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, zdarma, Zvířata, svg, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Triceratops, vektor, free, download, cliparts, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, word, články, webové stránky, škola, časopis, textové dokumenty, Twitter, corelDraw, referáty, plakáty, video, office, profil, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Cereálie ke stažení, vektorový klipart Kluk s knihou ke stažení nebo obrázek, klipart Sporák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.