Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Triceratops (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Triceratops zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Triceratops. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Triceratops nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Triceratops ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: anarres

Tento obrázek s názvem (Triceratops) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Triceratops se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mince 1 euro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saturn ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Norsko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, kliparty, Zvířata, grafika, download, Triceratops, ilustrační obrázek, vektor, free, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, word, eshop, referáty, corelDraw, pozvánky, diář, etikety, časopis, profil, inkscape, seminární práce, Facebook, plakáty, profilovka, video

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Úchvatný smajlík ke stažení, vektorový obrázek Čarodějnice ke stažení nebo vektorový obrázek Červené Y ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.