Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Triceratops, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Triceratops zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Triceratops. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Triceratops ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Triceratops ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Triceratops patří do sekce Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Baskytara zdarma Podívejte se i na klipart Chřest ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Růžový králíček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ilustrace, Zvířata, Triceratops, ke stažení, zdarma, obrázek, free, vektor, svg, grafika, ilustrační obrázek, Triceratops, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, profilovka, Facebook, kalendář, web, blog, office, openOffice, PowerPoint, avatar, časopis, dokument, dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Futomaki zdarma, ilustrace PIF ke stažení nebo vektor Portugalsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.