Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Triceratops (Zvířata) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Triceratops ke stažení zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Triceratops. Pakliže si chcete obrázek Triceratops stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Triceratops ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Triceratops ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 022 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: anarres

Obrázek, klipart pojmenovaný Triceratops můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Triceratops se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hangár ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Konev ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Růžový stromeček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, cliparts, vektor, download, Zvířata, Triceratops, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: eshop, openOffice, kalendář, Adobe Illustrator, Instagram, deníček, památník, video, oznámení, blog, pozvánky, bakalářská práce, etikety, koláž, seminární práce, letáky, web

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mrkve zdarma, klipart Adax zdarma nebo vektorový klipart Vyděšené vajíčko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.