Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Donuty (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Donuty zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Donuty. Stahujte klipart Donuty v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donuty zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Donuty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donuty ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1101x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 539 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Sdílejte obrázek, klipart Donuty s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Donuty je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kakao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Limetka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Magická čarodejnice ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Donuty, svg, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Jídlo, Donuty, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, download, grafika, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, avatar, video, pozvánky, textové dokumenty, dokumenty, Instagram, diář, Adobe Illustrator, škola, PowerPoint, word, office, webové stránky, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Rybářská loď ke stažení, vektorový klipart Do Not Copy ke stažení nebo obrázek, klipart Zlaté číslo 3 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.