Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Donuty (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Donuty zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Donuty. Klipart Donuty je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donuty zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Donuty ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donuty ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1101x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 539 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Sdílejte klipart nazvaný Donuty s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Donuty je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Transamerica Pyramid ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pokladní zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Křepel kalifornský ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektor, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, Jídlo, kliparty, Donuty, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, pozvánky, inkscape, prezentace, profilovka, památník, plakát, Pinterest, profil, Facebook, PowerPoint, plakáty, blog, seminární práce, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Buddha ke stáhnutí, obrázek Kytice růží zdarma nebo vektor Japonské kari zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.