Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Donuty (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Donuty zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Donuty. Vektorová ilustrace Donuty je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donuty zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Donuty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donuty ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1101x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 539 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Donuty můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Donuty se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté K ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 8 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční vzor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Jídlo, obrázek, klipart, Donuty, ke stažení, free, kliparty, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, zdarma, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, PowerPoint, corelDraw, Instagram, profilovka, webové stránky, časopis, Adobe Illustrator, word, Twitter, prezentace, Pinterest, plakáty, Facebook, eshop, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Smajlík Kyborg zdarma, vektorový obrázek Smutné srdíčko ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zlověstný smajlík ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.