Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lenin, Osobnosti nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lenin zdarma ke stažení

Lenin je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Lenin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Lenin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lenin se nachází v sekci Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kalkulačka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Teodolit zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mobil ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, free, Lenin, Lenin, ilustrace, grafika, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Osobnosti, kliparty, vektorový obrázek, svg, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, corelDraw, avatar, plakát, kalendář, články, profilovka, referáty, openOffice, památník, dokumenty, plakáty, Twitter, Instagram, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Formule ke stáhnutí, ilustrace Pobřeží slonoviny zdarma nebo vektor Maniok ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.