Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lenin, Osobnosti nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lenin zdarma ke stažení

Lenin je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Lenin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lenin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lenin je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Raketa H-IIB zdarma Podívejte se i na obrázek Vejce kosmonaut ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Koleje ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, kliparty, Lenin, grafika, cliparts, ke stáhnutí, vektor, Lenin, free, download, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: blog, Adobe Illustrator , fotokniha, word, PowerPoint, památník, kalendář, referáty, prezentace, články, seminární práce, dokumenty, textové dokumenty, webové stránky, corelDraw, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Fotokopírka zdarma, klipart Snowboardistka ke stažení nebo ilustrace Japonské kari ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.