Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lenin, Osobnosti nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lenin zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Lenin. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lenin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lenin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lenin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lenin patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kolečko zdarma Podívejte se i na vektor Přidat složku ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Arizona ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Lenin, ke stáhnutí, svg, klipart, vektor, kliparty, obrázek, cliparts, Osobnosti, ke stažení, free, download, Lenin, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, dokument, profilovka, Instagram, plakát, webové stránky, textové dokumenty, Adobe Illustrator , fotokniha, časopis, corelDraw, word, Pinterest, openOffice, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kladivo zdarma, obrázek Televizor ke stažení nebo klipart Rychlovlak ICE ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.