Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lenin (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lenin zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lenin. Obrázek Lenin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lenin? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lenin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: molumen

Sdílejte obrázek, klipart Lenin s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Lenin je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Diazepam ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Emotikon duch zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Větrný mlýn ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, svg, free, Osobnosti, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, Lenin, Lenin, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, blog, škola, profil, dokument, kalendář, openOffice, dokumenty, inkscape, diář, web, časopis, profilovka, referáty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Kuchař ke stáhnutí, vektorový klipart Mušle zdarma nebo obrázek, klipart Veselé Velikonoce zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.