Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lenin (Osobnosti) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lenin stahujte zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lenin. Klipart Lenin je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lenin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: molumen

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Lenin s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Lenin je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dětské hřiště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 1 euro cent ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Medúza ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, svg, Osobnosti, grafika, ilustrace, download, free, klipart, Lenin, kliparty, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, škola, plakát, koláž, PowerPoint, diplomová práce, diář, tiskoviny, památník, Instagram, plakáty, prospekty, fotografie, seminární práce, Twitter, openOffice, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Office ke stažení, vektor Chorvatsko ke stažení nebo vektor Malé písmeno Y ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.