Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lenin (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lenin zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lenin. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Lenin v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Lenin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: molumen

Sdílejte klipart nazvaný Lenin s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Lenin je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hercule Poirot ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červivé jablko zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace JFK ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, kliparty, cliparts, ke stažení, grafika, free, svg, Lenin, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, PowerPoint, plakát, deníček, dokumenty, web, seminární práce, plakáty, katalog, pozvánky, word, profil, inkscape, referáty, diář, vizitky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Bulteriér ke stáhnutí, vektor Chorvatsko ke stažení nebo ilustrace DVD disk zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.