Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Narozeninové číslo 0, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninové číslo 0 zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Narozeninové číslo 0. Kreslená ilustrace Narozeninové číslo 0 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narozeninové číslo 0? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 0 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narozeninové číslo 0 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 0 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

980x1600
784x1280
490x800
306x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 090 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narozeninové číslo 0 je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart SQL ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hledání ve složkách zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šedý sporťák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Symboly, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, download, Narozeninové číslo 0, free, ke stáhnutí, vektor, grafika, cliparts, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , dokumenty, blog, Facebook, plakáty, textové dokumenty, word, pozvánky, openOffice, web, inkscape, kalendář, avatar, webové stránky, corelDraw, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kakao ke stáhnutí, klipart Myslivec zdarma nebo ilustrace Padák ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.