Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Narozeninové číslo 0, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninové číslo 0 zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Narozeninové číslo 0. Kreslená ilustrace Narozeninové číslo 0 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narozeninové číslo 0? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 0 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Narozeninové číslo 0 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 0 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

980x1600
784x1280
490x800
306x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 090 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Narozeninové číslo 0 se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zralý banán ke stažení Podívejte se i na klipart Grammar Nazi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená oliva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Symboly, free, Narozeninové číslo 0, vektor, download, Narozeninové číslo 0, zdarma, klipart, svg, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, škola, word, články, Facebook, avatar, dokumenty, PowerPoint, Instagram, plakát, corelDraw, blog, dokument, inkscape, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mapa Ruska ke stažení, ilustrace Drahokamy ke stáhnutí nebo vektor Martin Luther zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.