Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelená kytka (Květiny) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Zelená kytka ke stažení zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelená kytka. Stahujte klipart Zelená kytka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Zelená kytka můžete sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Zelená kytka se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Volejbalistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stonožka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vánoční sušenka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zelená kytka, obrázek, free, ilustrace, ke stažení, svg, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Květiny, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, časopis, blog, diář, PowerPoint, openOffice, letáky, etikety, pozvánky, manuály, video, Pinterest, tiskoviny, Twitter, word, logo

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Bílá ozdoba zdarma, ilustrace Zákaz fotografování zdarma nebo vektorový klipart Jiřinka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.