Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená kytka, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená kytka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelená kytka. Obrázek Zelená kytka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelená kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelená kytka se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Balalajka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Velikonoční králíček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Puzzle ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, download, ke stáhnutí, Květiny, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, free, klipart, Zelená kytka, grafika, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, plakáty, články, dokument, office, Instagram, inkscape, škola, webové stránky, Facebook, památník, textové dokumenty, corelDraw, openOffice, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vozíčkář ke stáhnutí, obrázek Žralok zdarma nebo klipart Bobřík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.