Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená kytka, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená kytka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelená kytka. Obrázek Zelená kytka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelená kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelená kytka patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Baklažán zdarma Podívejte se i na klipart Puzzle srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Nesahat ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelená kytka, klipart, ilustrace, download, ke stáhnutí, obrázek, svg, vektor, ke stažení, Květiny, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Zelená kytka, free

Doporučené použití klipartu: plakát, fotokniha, profilovka, inkscape, dokumenty, webové stránky, openOffice, PowerPoint, Adobe Illustrator , časopis, corelDraw, Twitter, textové dokumenty, Instagram, Pinterest, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Znak vodnář zdarma, ilustrace Zákaz drog ke stažení nebo vektor I love you ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.