Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelená kytka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená kytka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zelená kytka. Vektorová ilustrace Zelená kytka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zelená kytka s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Zelená kytka patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Váha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené F ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hroch ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Květiny, free, zdarma, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, klipart, svg, vektor, download, Zelená kytka, ilustrační obrázek, ilustrace, Zelená kytka

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, openOffice, Instagram, corelDraw, PowerPoint, profilovka, Twitter, dokumenty, památník, prezentace, wordpress, profil, eshop, word, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektor Mikulášská čepice ke stažení, ilustrace PIF ke stažení nebo klipart Anime dívka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.