Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelená kytka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená kytka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Zelená kytka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zelená kytka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zelená kytka s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Zelená kytka je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žlutý pes ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Afghánistán zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení střelec ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, grafika, obrázek, Květiny, Zelená kytka, vektor, cliparts, ilustrace, svg, ke stáhnutí, klipart, Zelená kytka, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: katalog, openOffice, tiskoviny, webové stránky, office, profil, blog, vstupenky, památník, word, časopis, inkscape, dokument, avatar, vizitky, seminární práce, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kapitol ke stáhnutí, ilustrace Zákaz fotografování zdarma nebo ilustrace Hvězdička zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.