Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená kytka, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená kytka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zelená kytka. Klipart Zelená kytka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelená kytka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelená kytka je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vatikán zdarma Podívejte se i na obrázek Babka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční kometa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelená kytka, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, cliparts, zdarma, Květiny, ilustrační obrázek, download, ilustrace, vektor, Zelená kytka, free, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, openOffice, webové stránky, web, referáty, dokumenty, Instagram, PowerPoint, prezentace, textové dokumenty, office, Facebook, pozvánky, seminární práce, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pyramida zdarma, klipart Zlaté prstýnky ke stažení nebo ilustrace Zavírací špendlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.