Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Netradiční dárek (Vánoce) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Netradiční dárek stahujte zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Netradiční dárek. Kreslená ilustrace Netradiční dárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Netradiční dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1562x1600
1250x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 043 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Netradiční dárek? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Netradiční dárek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bicí nástroje ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Taiwan ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Oranžová želva ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, obrázek, grafika, ke stáhnutí, download, zdarma, ke stažení, Vánoce, ilustrační obrázek, Netradiční dárek, vektor, ilustrace, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: brožury, oznámení, word, plakát, referáty, letáky, tiskoviny, škola, textové dokumenty, profil, časopis, vizitky, manuály, PowerPoint, Adobe Illustrator, vstupenky, katalog

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Lvíče ke stažení, ilustrace Pixelový stromek ke stáhnutí nebo ilustrace MKV ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.