Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Netradiční dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Netradiční dárek. Stahujte klipart Netradiční dárek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Netradiční dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1562x1600
1250x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 043 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Netradiční dárek je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žebřík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hlávkový salát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Banán zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, ke stažení, zdarma, download, Netradiční dárek, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Netradiční dárek, cliparts, ilustrační obrázek, svg, free

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, web, office, Instagram, inkscape, seminární práce, textové dokumenty, kalendář, corelDraw, dokumenty, openOffice, webové stránky, Twitter, profilovka, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mašle ke stažení, vektor Traktor ke stáhnutí nebo obrázek Bicí nástroje zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.