Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Netradiční dárek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Netradiční dárek. Klipart Netradiční dárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Netradiční dárek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Netradiční dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1562x1600
1250x1280
780x800
488x500
156x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 043 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Netradiční dárek? Potom se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Netradiční dárek patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ubrus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Člunatec ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kompas ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Vánoce, kliparty, klipart, zdarma, ilustrace, Netradiční dárek, ke stažení, svg, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, vektor, Netradiční dárek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, dokumenty, inkscape, avatar, eshop, časopis, památník, blog, fotokniha, profil, office, textové dokumenty, referáty, plakát, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Jehlové kleště ke stažení, vektor Zmrzlina v kornoutu ke stažení nebo obrázek Gril ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.