Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Netradiční dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Netradiční dárek. Stahujte klipart Netradiční dárek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Netradiční dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1562x1600
1250x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 043 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Netradiční dárek patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slepá spravedlnost zdarma Podívejte se i na klipart TEX soubor ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Červené vajíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, Vánoce, Netradiční dárek, download, ke stažení, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, grafika, klipart, free, vektor, ilustrační obrázek, Netradiční dárek

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, dokumenty, Facebook, kalendář, inkscape, časopis, dokument, škola, web, word, seminární práce, office, webové stránky, referáty, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vepř zdarma, ilustrace Rajče ke stažení nebo vektor Chlapec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.