Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Netradiční dárek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Netradiční dárek. Vektorová ilustrace Netradiční dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Netradiční dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netradiční dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1562x1600
1250x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 043 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Netradiční dárek s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Netradiční dárek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Arménie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Puzzle zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Prstýnek ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Netradiční dárek, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, ke stažení, vektor, Netradiční dárek, Vánoce, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, dokumenty, Facebook, dokument, články, plakát, časopis, památník, profil, plakáty, openOffice, webové stránky, seminární práce, Adobe Illustrator, pozvánky, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Malé písmeno R ke stáhnutí, klipart Digitální znak W zdarma nebo ilustrace Fialový drahokam zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.