Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Atomová bomba (Ostatní) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Atomová bomba k bezplatnému stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Atomová bomba. Stahujte soubor Atomová bomba ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomová bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Atomová bomba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomová bomba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

917x1600
734x1280
458x800
287x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 705 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: bugmenot

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Atomová bomba s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Atomová bomba se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Myanmaru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pět dýní zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kuba ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Atomová bomba, cliparts, Atomová bomba, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, svg, grafika, ilustrace, Ostatní, ke stažení, download, vektor

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, blog, oznámení, škola, word, Facebook, textové dokumenty, plakáty, časopis, vizitky, seminární práce, webové stránky, logo, deníček, eshop, letáky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mužská bisexualita ke stáhnutí, vektorový obrázek Kráječ na pizzu ke stáhnutí nebo vektorový klipart Čarodějky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.