Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Atomová bomba (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atomová bomba zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Atomová bomba. Klipart Atomová bomba je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Atomová bomba? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomová bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Atomová bomba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomová bomba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

917x1600
734x1280
458x800
287x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 705 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: bugmenot

Obrázek, klipart pojmenovaný Atomová bomba můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Atomová bomba patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Narozeninové číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Létající sob ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bobek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, download, vektorový obrázek, cliparts, Atomová bomba, free, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, blog, referáty, seminární práce, Pinterest, Twitter, Facebook, etikety, fotokniha, inkscape, články, profil, plakát, PowerPoint, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Květinový dekor světlý ke stažení, klipart Spící smajlík ke stažení nebo ilustrace Mamut ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.