Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Škrabka, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škrabka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Škrabka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Škrabka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Škrabka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škrabka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Škrabka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škrabka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1170x1600
936x1280
585x800
365x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 544 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Škrabka je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černá kočka ke stažení Podívejte se i na ilustrace VOB ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Delfín zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, kliparty, grafika, ke stažení, cliparts, obrázek, Škrabka, Nástroje, zdarma, Škrabka, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, Instagram, inkscape, avatar, word, referáty, web, PowerPoint, prezentace, památník, openOffice, časopis, plakát, Facebook, office, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace LGBT stužka ke stažení, vektor Palec dolů ke stáhnutí nebo obrázek Lučištnice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.