Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnské přání, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské přání zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Valentýnské přání. Klipart Valentýnské přání je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Valentýnské přání? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnské přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 432 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Almeidah

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnské přání patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muammar Kaddáfí zdarma Podívejte se i na vektor Amor ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Smaragd ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, svg, Láska, ke stáhnutí, Valentýnské přání, zdarma, vektor, grafika, free, klipart, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, word, pozvánky, plakáty, dokument, Adobe Illustrator , Facebook, Twitter, webové stránky, plakát, blog, office, corelDraw, textové dokumenty, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Digitální znak A zdarma, obrázek Větrný mlýn ke stažení nebo klipart Lesbický symbol ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.