Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Valentýnské přání (Láska) zdarma

Obrázek, klipart Valentýnské přání zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Valentýnské přání. Pakliže si chcete obrázek Valentýnské přání stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnské přání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 432 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte klipart nazvaný Valentýnské přání s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Valentýnské přání se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Marakas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dvacetieurovka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lenin ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Valentýnské přání, kliparty, obrázek, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, free, vektor, ke stažení, Valentýnské přání

Doporučené použití klipartu: Instagram, Pinterest, profilovka, corelDraw, Adobe Illustrator, kalendář, openOffice, letáky, video, eshop, manuály, katalog, prospekty, magazín, brožury, word, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Holčičí domeček ke stáhnutí, ilustrace Kostel zdarma nebo vektorový klipart Památník zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.