Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart PHP, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PHP zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný PHP. Pakliže si chcete obrázek PHP stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PHP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek PHP ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PHP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 281 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart PHP je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené slunéčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Černý pěšec zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Azurová stužka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, PHP, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, grafika, cliparts, svg, klipart, Symboly, zdarma, ilustrační obrázek, free, PHP

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, plakát, profilovka, corelDraw, profil, referáty, seminární práce, památník, Twitter, škola, prezentace, PowerPoint, Adobe Illustrator , blog, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace DOT ke stáhnutí, vektor TS zdarma nebo obrázek Digitální znak Z ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.