Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart PHP (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PHP zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PHP. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PHP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart PHP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PHP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 281 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart PHP? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek PHP patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pejsánek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Štafle ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, klipart, PHP, ilustrační obrázek, kliparty, Symboly, svg, ke stažení, cliparts, zdarma, free, ke stáhnutí, obrázek, PHP

Doporučené použití klipartu: prezentace, kalendář, referáty, seminární práce, plakát, inkscape, web, etikety, škola, avatar, Twitter, corelDraw, fotokniha, openOffice, webové stránky, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zkumavka ke stažení, vektor Tmavozelená mašle ke stažení nebo obrázek Divočák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.