Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 50 Eurocentů (Symboly) zadarmo

Obrázek, klipart 50 Eurocentů zadarmo

50 Eurocentů je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorová ilustrace 50 Eurocentů je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 50 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x788
500x492
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný 50 Eurocentů můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek 50 Eurocentů patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlněné srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježura ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Japonka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, Symboly, 50 Eurocentů, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, vektor, klipart, 50 Eurocentů, obrázek

Doporučené použití klipartu: manuály, tiskoviny, inkscape, office, corelDraw, Adobe Illustrator, web, Twitter, magazín, plakát, webové stránky, textové dokumenty, plakáty, referáty, profil, avatar, fotografie

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Sportovec zdarma, klipart Červený drak ke stažení nebo obrázek Světlezelená kraslice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.