Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čtyřlístek (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřlístek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čtyřlístek. Vektorová ilustrace Čtyřlístek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Čtyřlístek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístek zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čtyřlístek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístek ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1496
1280x1197
800x748
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 270 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: liftarn

Sdílejte obrázek, klipart Čtyřlístek s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Čtyřlístek je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vlašské ořechy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý dárek zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo v plechovce ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Čtyřlístek, ilustrace, free, vektor, cliparts, Čtyřlístek, vektorový obrázek, grafika, Rostliny, obrázek, svg, download, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, diář, openOffice, avatar, video, referáty, seminární práce, Twitter, dokument, etikety, dokumenty, škola, články, fotokniha, plakáty, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Otázka ke stáhnutí, klipart Znak býk zdarma nebo ilustrace Zákaz sezení zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.