Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čtyřlístek (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřlístek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Čtyřlístek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Čtyřlístek ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístek zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čtyřlístek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístek ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1496
1280x1197
800x748
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 270 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: liftarn

Tento obrázek s názvem (Čtyřlístek) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Čtyřlístek je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Atomová elektrárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EXE ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Koťátko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Rostliny, vektorový obrázek, Čtyřlístek, ilustrace, Čtyřlístek, obrázek, ke stáhnutí, free, grafika, cliparts, svg, klipart, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, dokument, textové dokumenty, památník, profilovka, Twitter, video, inkscape, dokumenty, PowerPoint, Instagram, webové stránky, referáty, seminární práce, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Tmavomodrá stužka ke stažení, obrázek Warszawa 210 ke stažení nebo vektor Symbol míru ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.