Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čtyřlístek (Rostliny) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřlístek stahujte zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čtyřlístek. Klipart Čtyřlístek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístek zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čtyřlístek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístek ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1496
1280x1197
800x748
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 270 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: liftarn

Tento obrázek s názvem (Čtyřlístek) můžete sdílet s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Čtyřlístek patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašidelné dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blondýnka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart McLaren ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čtyřlístek, vektorový obrázek, Rostliny, svg, cliparts, vektor, download, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, free, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: koláž, Adobe Illustrator, Instagram, openOffice, prospekty, Zoner Callisto, diplomová práce, PowerPoint, webové stránky, pozvánky, deníček, magazín, etikety, profilovka, Pinterest, referáty, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Stará ježibaba ke stažení, obrázek, klipart Smajlík pirát zdarma nebo klipart Velbloud ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.