Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlašský ořech, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlašský ořech zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vlašský ořech. Stahujte klipart Vlašský ořech v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Vlašský ořech? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlašský ořech zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vlašský ořech ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlašský ořech ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1245
800x778
500x486
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 489 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vlašský ořech patří do sekce Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Olejnička zdarma Podívejte se i na klipart Kečup ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Granátové jablko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, free, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, obrázek, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, Vlašský ořech, Ovoce, download, Vlašský ořech

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, seminární práce, word, avatar, profil, web, corelDraw, openOffice, Twitter, PowerPoint, office, škola, profilovka, pozvánky, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Mosambik zdarma, ilustrace Hasič ke stažení nebo vektor Zákaz mobilů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.