Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Škola (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škola zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Škola. Stahujte soubor Škola ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Škola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x740
800x462
500x289
160x92

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 666 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Škola s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Škola se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žralok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pyšný páv zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vlašský ořech ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, zdarma, grafika, Škola, cliparts, vektor, ilustrace, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, download, obrázek, Stavby, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotografie, plakáty, časopis, Zoner Callisto, tiskoviny, katalog, pozvánky, avatar, koláž, video, Pinterest, články, vstupenky, blog, corelDraw, office, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Garáž ke stáhnutí, klipart Modrásek ke stažení nebo vektorový klipart Zákaz focení zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.