Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Škola (Stavby) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škola zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Škola. Vektorový obrázek Škola jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Škola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x924
1280x740
800x462
500x289
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 666 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Škola můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Škola patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rozcestník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bylinky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Robot android zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Škola, Stavby, ilustrační obrázek, Škola, grafika, kliparty, svg, ke stažení, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, eshop, manuály, office, vizitky, plakát, wordpress, Instagram, logo, Pinterest, Zoner Callisto, profil, corelDraw, kalendář, diář, dokumenty, letáky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zelená dodávka zdarma, klipart Modrásek ke stažení nebo obrázek GAZ 21 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.