Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Škola (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škola zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Škola. Stahujte klipart Škola v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Škola v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Škola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x740
800x462
500x289
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 666 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Škola můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Škola je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kovárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Injekce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mešita zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, Stavby, ke stáhnutí, zdarma, vektor, svg, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, download, klipart, Škola, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, inkscape, webové stránky, pozvánky, wordpress, škola, fotokniha, blog, corelDraw, články, PowerPoint, referáty, Instagram, kalendář, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Čajový sáček zdarma, vektorový klipart Elektromobil ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Vosa ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.