Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Škola, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škola zdarma ke stažení

Škola je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Škola je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Škola lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Škola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x740
800x462
500x289
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 666 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Škola se nachází v sekci Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ferrari f458 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík panda zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hippie bus ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, Škola, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, free, vektor, Stavby, kliparty, cliparts, svg, Škola, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, kalendář, openOffice, památník, office, dokument, webové stránky, Instagram, referáty, avatar, corelDraw, plakáty, škola, Pinterest, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Paragraf ke stáhnutí, ilustrace Škola zdarma nebo vektor bunsenův kahan ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.