Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Škola (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škola zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Škola. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Škola nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Škola? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Škola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x740
800x462
500x289
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 666 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Škola můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Škola patří do sekce Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vyděšený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdíčkové srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Olejnička ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, vektor, Stavby, cliparts, Škola, Škola, ke stáhnutí, klipart, svg, free, zdarma, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, inkscape, corelDraw, eshop, video, Pinterest, Twitter, časopis, fotokniha, Instagram, články, referáty, profilovka, dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Tropická rybka ke stažení, vektorový klipart Šipka nahoru ke stažení nebo obrázek, klipart Methanol ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.