Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bylinky (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bylinky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bylinky. Kreslená ilustrace Bylinky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bylinky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bylinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bylinky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1436
1280x1149
800x718
500x449
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 364 521 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: glitch

Líbí se vám klipart Bylinky? Pak se podělte se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Bylinky je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kampongský dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lednička ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dvoueuro ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, svg, obrázek, Rostliny, kliparty, Bylinky, ke stažení, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, Facebook, profilovka, kalendář, pozvánky, blog, web, etikety, video, corelDraw, fotokniha, Twitter, referáty, diář, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Černá věž ke stažení, klipart Zlaté I ke stažení nebo ilustrace Okurka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.