Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bylinky (Rostliny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bylinky stahujte zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Bylinky. Klipart Bylinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bylinky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bylinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bylinky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1436
1280x1149
800x718
500x449
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 364 521 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: glitch

Líbí se vám klipart Bylinky? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Bylinky patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vatikán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lednice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šedá stužka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Bylinky, Rostliny, klipart, svg, grafika, kliparty, zdarma, Bylinky, ilustrace, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, škola, Instagram, Pinterest, časopis, fotografie, prezentace, katalog, word, web, diář, kalendář, dokument, koláž, manuály, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Valentýn ke stažení, klipart Větrníky - květiny zdarma nebo klipart Kytaristka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.