Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bylinky (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bylinky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bylinky. Stahujte klipart Bylinky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Bylinky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bylinky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bylinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bylinky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1436
1280x1149
800x718
500x449
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 364 521 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: glitch

Sdílejte klipart nazvaný Bylinky s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Bylinky je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jak divoký ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dudy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Snovačka jedovatá ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, free, cliparts, Bylinky, ilustrace, obrázek, download, grafika, Bylinky, vektor, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, fotokniha, avatar, PowerPoint, Facebook, word, škola, eshop, Twitter, plakáty, openOffice, pozvánky, dokumenty, diář, video

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Benin ke stáhnutí, vektorový klipart Zamilovaní ptáci zdarma nebo obrázek, klipart Černošský policista zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.