Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červené zelí (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené zelí zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Červené zelí. Vektorový obrázek Červené zelí je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené zelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 022 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Červené zelí s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Červené zelí se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pórek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW touring zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ředkvička ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Zelenina, download, kliparty, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, free, Červené zelí, klipart, ilustrace, zdarma, vektor, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, diář, eshop, office, Twitter, plakát, pozvánky, textové dokumenty, dokumenty, plakáty, openOffice, referáty, památník, škola, PowerPoint, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Rudý kříž ke stáhnutí, obrázek, klipart Šamisen zdarma nebo vektorový klipart Opilý Santa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.