Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červené zelí, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené zelí zdarma ke stažení

Červené zelí je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené zelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červené zelí se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Espresso ke stažení Podívejte se i na vektor Upír ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fazole zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Červené zelí, cliparts, vektor, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, svg, zdarma, Červené zelí, klipart, Zelenina

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, dokument, word, kalendář, škola, prezentace, články, textové dokumenty, Instagram, památník, corelDraw, profil, avatar, blog, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Dwight Eisenhower ke stažení, obrázek Princezna ke stáhnutí nebo klipart Mapa Švédska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.