Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červené zelí, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené zelí zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červené zelí. Pakliže si chcete obrázek Červené zelí stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené zelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené zelí se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pobřeží slonoviny ke stažení Podívejte se i na klipart Pero ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Učitel zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Červené zelí, ke stáhnutí, klipart, vektor, vektorový obrázek, Červené zelí, free, grafika, download, obrázek, ke stažení, svg, Zelenina

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, plakáty, blog, Twitter, plakát, seminární práce, textové dokumenty, webové stránky, články, fotokniha, corelDraw, profil, časopis, Instagram, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dům na stromě ke stažení, ilustrace Zákaz graffiti ke stáhnutí nebo vektor Satelit zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.