Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červené zelí, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené zelí zdarma ke stažení

Červené zelí je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené zelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené zelí se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nesahat ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pruhované vejce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ďábel ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené zelí, svg, cliparts, klipart, obrázek, vektor, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, Červené zelí, ke stažení, free, download, Zelenina

Doporučené použití klipartu: kalendář, Adobe Illustrator , prezentace, fotokniha, Twitter, openOffice, články, corelDraw, plakáty, word, profilovka, pozvánky, referáty, dokument, plakát, památník

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Stíhačka ke stáhnutí, ilustrace Pozor vlak zdarma nebo vektor Mapa Rwandy ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.