Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené zelí (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené zelí zdarma ke stažení

Červené zelí je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Červené zelí je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červené zelí? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené zelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červené zelí sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Červené zelí je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CD disk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční kuře ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Keytar ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, kliparty, ilustrace, svg, cliparts, zdarma, Zelenina, ilustrační obrázek, vektor, free, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, office, fotokniha, inkscape, etikety, blog, profil, webové stránky, plakát, články, pozvánky, škola, prezentace, Pinterest, avatar

Mezi hezké kresby patří i klipart RAR ke stažení, vektor Auto ke stažení nebo obrázek Panelák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.