Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené zelí (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené zelí zdarma ke stažení

Červené zelí je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Červené zelí je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené zelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 022 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Červené zelí s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Červené zelí je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hroch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nosorožec zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mikrotužka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, ke stažení, Červené zelí, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, svg, ilustrace, free, kliparty, vektor, Červené zelí, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, diář, kalendář, brožury, wordpress, openOffice, web, články, magazín, časopis, Twitter, plakát, Adobe Illustrator, Pinterest, tiskoviny, blog, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace JFK ke stáhnutí, vektor Hambáč ke stažení nebo ilustrace Tchaj-wan zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.