Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červené zelí, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené zelí zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červené zelí. Pakliže si chcete obrázek Červené zelí stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené zelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červené zelí je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžová mašle zdarma Podívejte se i na ilustrace Fialová kopretina ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sportovní auto ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektor, obrázek, cliparts, Červené zelí, kliparty, vektorový obrázek, svg, ilustrace, zdarma, Červené zelí

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, pozvánky, web, plakáty, textové dokumenty, dokument, avatar, corelDraw, openOffice, Pinterest, časopis, prezentace, plakát, word, profil

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Padesátieurovka zdarma, vektor Červená složka ke stažení nebo obrázek Kokos ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.