Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zvonek vánoční (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvonek vánoční zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zvonek vánoční. Pakliže si chcete obrázek Zvonek vánoční stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zvonek vánoční? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek vánoční zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zvonek vánoční ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek vánoční ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 256 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zvonek vánoční sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Zvonek vánoční je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Papírový stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart PDF dokument ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, download, zdarma, klipart, Zvonek vánoční, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, vektor, obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, Adobe Illustrator, etikety, kalendář, eshop, fotokniha, Facebook, škola, památník, Pinterest, pozvánky, plakát, články, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Zlatý prsten ke stáhnutí, vektorový obrázek Vejce kačenka zdarma nebo vektorový obrázek Brouček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.