Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek vánoční, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvonek vánoční zdarma ke stažení

Zvonek vánoční je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Zvonek vánoční je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zvonek vánoční? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek vánoční zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zvonek vánoční ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek vánoční ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 256 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zvonek vánoční se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek POT ke stažení Podívejte se i na vektor Zamilované labutě ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dusítko na trubku zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, vektor, Zvonek vánoční, cliparts, download, klipart, Zvonek vánoční, svg, vektorový obrázek, kliparty, Vánoce, free, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, seminární práce, plakáty, dokument, časopis, corelDraw, plakát, blog, Twitter, prezentace, inkscape, fotokniha, kalendář, PowerPoint, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Červený autobus ke stažení, obrázek Dětská autosedačka ke stáhnutí nebo klipart Mandelinka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.