Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zvonek vánoční (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Zvonek vánoční ke stažení zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Zvonek vánoční. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zvonek vánoční nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek vánoční zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zvonek vánoční ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek vánoční ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 256 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Zvonek vánoční? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Zvonek vánoční je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Stolní počítač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chlapec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa USA zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ilustrace, kliparty, download, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, Zvonek vánoční, zdarma, grafika, Zvonek vánoční

Doporučené použití klipartu: eshop, magazín, inkscape, Instagram, fotokniha, plakáty, letáky, fotografie, deníček, kalendář, diář, tiskoviny, památník, katalog, video, textové dokumenty, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Cukroví zdarma, klipart Phragmipedium ke stažení nebo ilustrace Permakultura ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.