Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pštros (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pštros zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pštros. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pštros nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Pštros? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pštros ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
699x1280
800x1463
273x500
87x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 85 020 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rpzboray

Obrázek, klipart pojmenovaný Pštros můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Pštros je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Silvestrovská půlnoc ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sob polární ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dévédéčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, Pštros, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, Pštros, Ptáci, free, kliparty, cliparts, grafika, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, profil, office, prezentace, PowerPoint, textové dokumenty, wordpress, referáty, blog, plakát, video, škola, web, dokumenty, Twitter, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Modré auto zdarma, klipart Valentýnské přáníčko ke stáhnutí nebo ilustrace Dámské kolo ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.