Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pštros, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pštros zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pštros. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pštros nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pštros ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
699x1280
800x1463
273x500
87x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 85 020 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rpzboray

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pštros se nachází v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Děda Mráz ke stažení Podívejte se i na vektor Cikáda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bělorusko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, grafika, Pštros, svg, ke stáhnutí, kliparty, download, ilustrace, obrázek, zdarma, klipart, cliparts, Ptáci, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, dokument, památník, pozvánky, referáty, plakát, Adobe Illustrator , webové stránky, word, inkscape, PowerPoint, plakáty, Twitter, textové dokumenty, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zdarma ke stažení ke stažení, obrázek Zombík ke stáhnutí nebo klipart Hudební složka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.