Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pštros, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pštros zdarma ke stažení

Pštros je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Pštros je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pštros v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pštros ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
699x1280
800x1463
273x500
87x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 85 020 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rpzboray

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pštros se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slavík ke stažení Podívejte se i na vektor Navigace ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Doktorka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, grafika, zdarma, obrázek, klipart, free, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, download, Ptáci, ilustrace, Pštros

Doporučené použití klipartu: pozvánky, corelDraw, referáty, office, openOffice, fotokniha, dokumenty, avatar, památník, web, blog, seminární práce, časopis, články, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Halloween kočka s dýní ke stažení, obrázek Marihuana ke stáhnutí nebo klipart Prezentace zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.