Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pštros (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pštros ke stažení zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pštros. Obrázek Pštros je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pštros lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pštros ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pštros ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
699x1280
800x1463
273x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 85 020 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rpzboray

Líbí se vám klipart Pštros? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Pštros patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hugo Chavez ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lyra ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pina Colada ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Pštros, Pštros, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, svg, ke stáhnutí, download, Ptáci, obrázek, kliparty, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: plakát, seminární práce, fotografie, pozvánky, katalog, manuály, dokumenty, diář, profil, Adobe Illustrator, oznámení, prezentace, Facebook, eshop, brožury, PowerPoint, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Narozeniny číslo 7 ke stažení, obrázek, klipart Kiwi ke stáhnutí nebo obrázek Pětieurovka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.