Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Most, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Most zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Most. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Most? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Most zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Most ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Most ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 006 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Most se nachází v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pugét ke stažení Podívejte se i na vektor Lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Špendlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, kliparty, ke stažení, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, Most, ilustrace, Most, svg, obrázek, vektorový obrázek, klipart, Stavby

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, plakáty, word, Instagram, web, office, corelDraw, pozvánky, plakát, památník, Pinterest, profilovka, dokument, Twitter, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Trubička ke stažení, obrázek Zlatá rybka ke stáhnutí nebo klipart Dárková taška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.