Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Edison (Osobnosti) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Edison. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Edison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Sdílejte obrázek, klipart Edison s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Edison je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Golfové vozítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Faraonští smajlíci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Karneol zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, Edison, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, free, klipart, vektor, ke stáhnutí, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, textové dokumenty, profil, Pinterest, inkscape, office, PowerPoint, dokument, video, kalendář, blog, Twitter, fotokniha, Adobe Illustrator, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Digitální znak A zdarma, klipart Velikonoční zajíc ke stáhnutí nebo ilustrace Labyrint ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.