Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Edison (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Edison. Vektorový obrázek Edison je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Edison ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Edison s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Edison je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Edison ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený pták zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Romantika ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Osobnosti, kliparty, svg, klipart, download, ke stažení, obrázek, ilustrace, Edison, free, ilustrační obrázek, cliparts, Edison, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, corelDraw, diář, dokument, profil, články, inkscape, openOffice, Adobe Illustrator, profilovka, blog, plakát, Facebook, seminární práce, word

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Jaguár ke stáhnutí, vektorový klipart Zajíc zdarma nebo obrázek, klipart Modrá květina zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.