Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Edison (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Edison je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Edison je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Edison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Zaujal vás náš klipart Edison? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Edison patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bangladéše ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benin ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sexy černoška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, klipart, kliparty, cliparts, download, Edison, vektor, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Edison

Doporučené použití klipartu: plakát, word, webové stránky, eshop, office, corelDraw, openOffice, časopis, pozvánky, Instagram, referáty, inkscape, diář, škola, Facebook, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Papírová Valentýnka zdarma, vektor Malé písmeno G ke stáhnutí nebo obrázek Dharmačakra ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.