Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Edison, Osobnosti pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Edison. Klipart Edison je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Edison ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Edison je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brambůrky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa pokladu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Valentýnská bonboniéra ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Edison, cliparts, obrázek, Edison, grafika, Osobnosti, download, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, klipart, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, plakát, časopis, prezentace, openOffice, blog, kalendář, referáty, plakáty, památník, dokumenty, články, Twitter, Facebook, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Smajlík zpěvák ke stáhnutí, klipart Cyklista zdarma nebo ilustrace Sklenice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.