Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Edison, Osobnosti pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Edison. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Edison nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Edison ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Edison je v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ledňáček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Motorkářská helma zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Historické rádio ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Osobnosti, grafika, Edison, cliparts, ke stažení, download, ilustrace, svg, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, dokumenty, fotokniha, corelDraw, word, profil, dokument, textové dokumenty, Facebook, referáty, PowerPoint, plakát, památník, prezentace, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace XLTM ke stáhnutí, vektor Astronaut zdarma nebo obrázek Blue Ray přehrávač ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.