Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Edison, Osobnosti pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Edison. Klipart Edison je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Edison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Edison se nachází v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sněženka ke stažení Podívejte se i na klipart Sudy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Džentlmen zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Osobnosti, svg, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, Edison, obrázek, kliparty, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, Twitter, Adobe Illustrator , office, články, profil, web, corelDraw, webové stránky, škola, Instagram, textové dokumenty, prezentace, pozvánky, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Leguán zelený ke stažení, ilustrace Řazení ke stáhnutí nebo vektor Secesní plakát zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.