Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Edison, Osobnosti pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Edison. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Edison nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Edison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Edison patří do sekce Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Těhotenství zdarma Podívejte se i na klipart Šipka nahoru ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Schody nahoru ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Edison, vektor, grafika, download, Osobnosti, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, cliparts, zdarma, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, kalendář, dokument, dokumenty, corelDraw, referáty, Pinterest, inkscape, Facebook, pozvánky, seminární práce, web, škola, PowerPoint, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Žlutý sporťák zdarma, ilustrace Warszawa 210 ke stažení nebo vektor Digitální znak 2 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.