Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Edison (Osobnosti) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edison zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Edison. Obrázek Edison je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Edison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 677 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Edison? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Edison patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Agentka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý kůň ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tuňák obecný ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Osobnosti, vektor, kliparty, cliparts, Edison, ilustrační obrázek, svg, obrázek, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, plakáty, webové stránky, dokument, Twitter, tiskoviny, magazín, diář, word, blog, škola, prospekty, corelDraw, profil, video, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mumie ke stažení, vektorový obrázek Červená vajíčka zdarma nebo obrázek Vytřeštěné oči ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.