Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sterilovaná zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení

Sterilovaná zelenina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sterilovaná zelenina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sterilovaná zelenina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sterilovaná zelenina ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
760x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 648 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eady

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sterilovaná zelenina se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hřbitov ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Veselý smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Puntíkovaná mašle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, svg, free, Sterilovaná zelenina, download, Zelenina, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, škola, profilovka, textové dokumenty, Pinterest, Adobe Illustrator , avatar, kalendář, plakáty, seminární práce, inkscape, Facebook, webové stránky, web, dokument, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Duhové vajíčko ke stáhnutí, obrázek Párek v rohlíku zdarma nebo klipart Donald Trump ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.