Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sterilovaná zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení

Sterilovaná zelenina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sterilovaná zelenina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sterilovaná zelenina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sterilovaná zelenina ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
760x800
475x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 648 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eady

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sterilovaná zelenina je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak M zdarma Podívejte se i na ilustrace Pivní lahev ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík v pračce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, Zelenina, cliparts, kliparty, download, ilustrace, svg, obrázek, ke stáhnutí, klipart, free, ke stažení, Sterilovaná zelenina

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, pozvánky, dokument, profil, referáty, PowerPoint, plakáty, Facebook, seminární práce, prezentace, word, inkscape, profilovka, Adobe Illustrator , openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Euro zdarma, vektor Santova asistentka ke stažení nebo obrázek Portoriko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.