Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kádinka (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kádinka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kádinka. Vektorový obrázek Kádinka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Kádinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 076 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: harmonic

Zaujal vás náš klipart Kádinka? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Kádinka patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PPSX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Banány ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelená ještěrka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, Kádinka, free, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, Kádinka, svg, grafika, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, word, fotokniha, prezentace, památník, eshop, wordpress, Instagram, dokumenty, plakát, diář, Adobe Illustrator, články, seminární práce, Pinterest, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Byznysmen zdarma, vektor Tukan ke stáhnutí nebo obrázek Kreslená ryba ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.