Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kádinka (Věda) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kádinka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kádinka. Kreslená ilustrace Kádinka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Kádinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: harmonic

Obrázek, klipart pojmenovaný Kádinka můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Kádinka patří do sekce Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Datel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart STOP ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Guinea Bissau ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kádinka, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, klipart, zdarma, Kádinka, free, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, kliparty, download, Věda, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, Pinterest, pozvánky, PowerPoint, dokument, kalendář, plakát, diář, profilovka, web, eshop, články, webové stránky, plakáty, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Studentka ke stažení, ilustrace Che Guevara ke stažení nebo klipart S3DB ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.