Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kádinka (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kádinka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kádinka. Vektorový obrázek Kádinka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kádinka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kádinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 076 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: harmonic

Líbí se vám klipart Kádinka? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Kádinka patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sporák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Permakultura ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vysmátý smajlík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Kádinka, Kádinka, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, svg, cliparts, download, Věda, vektor, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, textové dokumenty, Twitter, office, openOffice, pozvánky, Pinterest, dokument, corelDraw, časopis, video, fotokniha, články, dokumenty, kalendář, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Likvidátorka manželových úspor ke stažení, vektor Mapa Chile ke stažení nebo obrázek F-16 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.