Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kádinka (Věda) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kádinka ke stažení zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Kádinka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kádinka ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kádinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 076 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: harmonic

Tento obrázek s názvem (Kádinka) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Kádinka se nachází v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dámské kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Moho ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Azurová kraslice ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, obrázek, ilustrační obrázek, Kádinka, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, download, kliparty, Kádinka, klipart, svg, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: wordpress, etikety, Zoner Callisto, vizitky, logo, bakalářská práce, brožury, tiskoviny, eshop, Twitter, letáky, dokumenty, textové dokumenty, pozvánky, Instagram, památník, vstupenky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Svítilna ke stažení, obrázek Miminko ke stažení nebo vektorový klipart DVD ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.