Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kádinka, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kádinka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kádinka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kádinka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: harmonic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kádinka je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Recyklace ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Digitální znak H zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dikobraz ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, vektor, Věda, svg, obrázek, ke stažení, download, Kádinka, zdarma, free, Kádinka

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, profilovka, webové stránky, referáty, články, corelDraw, blog, seminární práce, Facebook, Adobe Illustrator , dokumenty, openOffice, web, škola, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Černý jezdec ke stáhnutí, klipart Všeobecná sestra zdarma nebo ilustrace Srdce v srdci ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.