Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalekohled, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dalekohled. Pakliže si chcete obrázek Dalekohled stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dalekohled ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roystonlodge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dalekohled je v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pstruh duhový ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zlatá ryba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Strašidelný les zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, grafika, kliparty, cliparts, zdarma, Dalekohled, Přístroje, klipart, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, Adobe Illustrator , Twitter, plakáty, avatar, blog, Pinterest, profil, webové stránky, textové dokumenty, openOffice, web, škola, referáty, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Treska ke stažení, vektor Skladiště ke stáhnutí nebo obrázek Detektor radonu zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.