Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalekohled, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Dalekohled je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dalekohled ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roystonlodge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dalekohled je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninové číslo 4 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sherlock Holmes zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ovce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Dalekohled, vektor, kliparty, download, ke stažení, svg, vektorový obrázek, zdarma, klipart, free, Přístroje, ke stáhnutí, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, články, památník, kalendář, corelDraw, word, Instagram, PowerPoint, časopis, inkscape, web, Adobe Illustrator , profil, seminární práce, office, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Směrová růžice ke stáhnutí, klipart Adventní věnec zdarma nebo ilustrace Krystal soli ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.