Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dalekohled (Přístroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dalekohled. Klipart Dalekohled je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dalekohled ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: roystonlodge

Líbí se vám klipart Dalekohled? Pak se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Dalekohled patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Létající ryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční čepice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lékařka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, Dalekohled, ke stažení, free, Dalekohled, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, vektor, ilustrační obrázek, Přístroje, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, časopis, památník, manuály, škola, Twitter, diplomová práce, Zoner Callisto, office, plakáty, bakalářská práce, pozvánky, brožury, referáty, wordpress, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Tmavozelená stuha ke stažení, obrázek, klipart Zelené vajíčko ke stáhnutí nebo klipart Digitální znak J ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.