Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalekohled, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Dalekohled je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dalekohled ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roystonlodge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dalekohled je v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Veterán ke stažení Podívejte se i na ilustrace Čokoládový zajíc ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Nektarinka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Přístroje, svg, ilustrace, vektor, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, free, Dalekohled, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, časopis, Instagram, openOffice, office, webové stránky, Facebook, seminární práce, památník, Adobe Illustrator , profilovka, textové dokumenty, blog, Twitter, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Ibuprofen ke stažení, vektor Ravenala madagaskarská ke stáhnutí nebo obrázek Ohlašovna požáru zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.