Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dalekohled (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dalekohled. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dalekohled ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dalekohled ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: roystonlodge

Sdílejte obrázek, klipart Dalekohled s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Dalekohled je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Rakousko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žárovka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialová kraslice ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ilustrace, Dalekohled, cliparts, ke stažení, zdarma, free, svg, ilustrační obrázek, obrázek, Přístroje, Dalekohled, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: eshop, pozvánky, office, etikety, diář, fotokniha, Adobe Illustrator, seminární práce, word, plakát, corelDraw, webové stránky, referáty, avatar, dokument, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Červené zelí ke stáhnutí, klipart Koš s vajíčky zdarma nebo ilustrace Pákovky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.