Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalekohled, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dalekohled. Pakliže si chcete obrázek Dalekohled stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dalekohled ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roystonlodge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dalekohled se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vysoké kolo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart M4A zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Nindža ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, cliparts, Dalekohled, ilustrace, kliparty, download, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, klipart, Dalekohled, ke stáhnutí, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, seminární práce, avatar, časopis, památník, Adobe Illustrator , prezentace, Twitter, kalendář, profilovka, word, Instagram, inkscape, pozvánky, PowerPoint, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Lev ke stáhnutí, ilustrace Sanitka zdarma nebo vektor Páčidlo ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.