Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalekohled, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Dalekohled je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dalekohled ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roystonlodge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dalekohled se nachází v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přípona ODS ke stažení Podívejte se i na vektor Narozeninové číslo 1 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Rajče zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, obrázek, Dalekohled, grafika, ilustrace, svg, klipart, zdarma, cliparts, vektor, kliparty, free, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, openOffice, kalendář, referáty, profilovka, články, PowerPoint, škola, Instagram, Adobe Illustrator , fotokniha, Pinterest, office, prezentace, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Palačinka ke stažení, obrázek Smajlík s brýlemi ke stáhnutí nebo klipart Růžičky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.