Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dalekohled (Přístroje) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dalekohled. Vektorová ilustrace Dalekohled je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Dalekohled? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dalekohled ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: roystonlodge

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dalekohled sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Dalekohled je v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kuřátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart William Shakespeare zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, svg, vektorový obrázek, Dalekohled, zdarma, free, obrázek, vektor, Dalekohled, Přístroje, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, škola, avatar, profilovka, corelDraw, prezentace, Adobe Illustrator, časopis, památník, články, Twitter, webové stránky, seminární práce, eshop, wordpress, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Znamení vodnář zdarma, vektorový obrázek Lepící páska ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pampeliška ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.