Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Slunečnice ve váze (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Slunečnice ve váze. Pakliže si chcete obrázek Slunečnice ve váze stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slunečnice ve váze lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunečnice ve váze ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 521 285 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Slunečnice ve váze s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Slunečnice ve váze se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální číslo 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sušenka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Sada pastelek ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Slunečnice ve váze, obrázek, ilustrace, klipart, free, Květiny, svg, cliparts, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, vektor, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, škola, profil, seminární práce, web, Adobe Illustrator, PowerPoint, wordpress, eshop, dokumenty, Instagram, pozvánky, referáty, blog, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Josif Stalin ke stáhnutí, vektorový obrázek Lednice zdarma nebo vektorový obrázek Růžový diamant zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.