Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Slunečnice ve váze, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení

Slunečnice ve váze je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Slunečnice ve váze je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunečnice ve váze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 521 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slunečnice ve váze se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nikaragua ke stažení Podívejte se i na vektor Laborantka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace SHP soubor zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Květiny, kliparty, zdarma, ilustrace, Slunečnice ve váze, Slunečnice ve váze, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, free, cliparts, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, inkscape, památník, Facebook, word, office, profilovka, Twitter, PowerPoint, kalendář, blog, plakát, časopis, Pinterest, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pastinák ke stažení, obrázek Smajlík s rouškou ke stáhnutí nebo klipart Znak beran zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.