Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Slunečnice ve váze, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení

Slunečnice ve váze je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Slunečnice ve váze je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunečnice ve váze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 521 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Slunečnice ve váze je v sekci Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlak ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pixelové srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Gumová stěrka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Slunečnice ve váze, obrázek, Slunečnice ve váze, kliparty, zdarma, free, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, download, Květiny

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, PowerPoint, kalendář, word, office, Instagram, Pinterest, dokumenty, dokument, avatar, blog, pozvánky, prezentace, škola, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Labyrint ke stažení, vektor Alžírsko ke stáhnutí nebo obrázek Digitální znak R zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.