Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slunečnice ve váze (Květiny) zdarma

Obrázek, klipart Slunečnice ve váze zdarma

Slunečnice ve váze je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Slunečnice ve váze je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunečnice ve váze ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 521 285 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Slunečnice ve váze s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Slunečnice ve váze je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Slavnostní přípitek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá věž zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Brouci ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, svg, download, vektor, zdarma, free, Slunečnice ve váze, cliparts, klipart, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, logo, Instagram, prospekty, deníček, Facebook, plakát, pozvánky, seminární práce, letáky, openOffice, avatar, PowerPoint, plakáty, tiskoviny, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Červený drak ke stáhnutí, ilustrace Červené hrozny ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Anglo-nubijská koza zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.