Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slunečnice ve váze (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Slunečnice ve váze. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Slunečnice ve váze v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Slunečnice ve váze ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 521 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Slunečnice ve váze s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Slunečnice ve váze se nachází v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bonbon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chléb zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Laborant ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Slunečnice ve váze, grafika, zdarma, ke stáhnutí, free, Květiny, ilustrační obrázek, svg, obrázek, vektorový obrázek, vektor, Slunečnice ve váze, ilustrace

Doporučené použití klipartu: wordpress, openOffice, office, dokument, Twitter, web, blog, webové stránky, časopis, plakáty, Adobe Illustrator, články, seminární práce, škola, fotokniha, video

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Modrý auto ke stáhnutí, ilustrace Památník zdarma nebo klipart Jezevčík zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.