Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Slunečnice ve váze, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Slunečnice ve váze. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Slunečnice ve váze nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunečnice ve váze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 521 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Slunečnice ve váze je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tmavěmodré auto ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart VOB zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, grafika, obrázek, ilustrace, free, zdarma, kliparty, Květiny, Slunečnice ve váze, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, pozvánky, web, dokumenty, prezentace, památník, PowerPoint, referáty, škola, blog, openOffice, profilovka, avatar, office, word, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Jin a Jang ke stažení, vektor Airbus A380 ke stáhnutí nebo obrázek Pozoun zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.