Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Starý sporťák (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Starý sporťák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Starý sporťák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Starý sporťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x746
800x466
500x291
160x93

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 344 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: koconmus

Obrázek, klipart pojmenovaný Starý sporťák můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Starý sporťák patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šachové figury ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 1 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart André-Marie Ampere zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Auta, vektor, svg, cliparts, klipart, grafika, free, vektorový obrázek, Starý sporťák, ke stažení, download, ilustrace, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, Facebook, dokument, PowerPoint, profil, články, památník, profilovka, kalendář, textové dokumenty, web, prezentace, seminární práce, referáty, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Bruska zdarma, ilustrace Šicí stroj ke stáhnutí nebo klipart Fialové vajíčko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.