Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Starý sporťák, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Starý sporťák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Starý sporťák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Starý sporťák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Starý sporťák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Starý sporťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x746
800x466
500x291
160x93

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 344 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Starý sporťák se nachází v kategorii Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedý stromeček ke stažení Podívejte se i na vektor Ohryzek jablka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutá limonáda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, svg, Starý sporťák, Starý sporťák, klipart, zdarma, vektor, free, kliparty, ilustrační obrázek, Auta, ilustrace, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, škola, prezentace, Instagram, seminární práce, dokumenty, Adobe Illustrator , články, kalendář, plakát, Twitter, fotokniha, office, corelDraw, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Bílý střelec ke stažení, obrázek Smajlík s brýlemi ke stáhnutí nebo klipart WiFi zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.