Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Starý sporťák, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Starý sporťák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Starý sporťák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Starý sporťák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Starý sporťák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Starý sporťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x746
800x466
500x291
160x93

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 344 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Starý sporťák je v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hodina duchů zdarma Podívejte se i na obrázek Kuřátka s vejci ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hasič ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, zdarma, download, free, ilustrační obrázek, svg, obrázek, vektorový obrázek, Starý sporťák, vektor, Starý sporťák, cliparts, Auta, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, fotokniha, dokumenty, office, inkscape, avatar, články, pozvánky, Adobe Illustrator , PowerPoint, openOffice, profil, plakát, corelDraw, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Cílý autobus zdarma, klipart Bambus ke stažení nebo ilustrace Santa Klaus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.