Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Starý sporťák (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Starý sporťák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Starý sporťák. Vektorový obrázek Starý sporťák jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Starý sporťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x746
800x466
500x291
160x93

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 344 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: koconmus

Tento obrázek s názvem (Starý sporťák) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Starý sporťák patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skřivan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šáchor papírodárný ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart 50 Eurocentů ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Starý sporťák, ilustrační obrázek, klipart, free, zdarma, vektorový obrázek, download, ke stažení, Auta, svg, grafika, cliparts, Starý sporťák, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, word, tiskoviny, plakát, PowerPoint, Twitter, office, etikety, wordpress, škola, profilovka, deníček, manuály, Adobe Illustrator, dokument, články, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zlaté U ke stažení, klipart Jižní Súdán ke stáhnutí nebo obrázek Mangostana ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.