Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Znamení beran (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znamení beran zdarma ke stažení

Znamení beran je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Znamení beran je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Znamení beran lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení beran zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Znamení beran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení beran ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 013 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: virgoss

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Znamení beran s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Znamení beran patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Křeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Basa ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Osel ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, grafika, Symboly, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, Znamení beran, Znamení beran, svg, ilustrace, obrázek, zdarma, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, kalendář, video, dokument, diář, wordpress, škola, etikety, referáty, Instagram, plakát, památník, Facebook, fotokniha, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Strašidelné dýně ke stažení, vektorový obrázek Bílá kočka ke stažení nebo vektorový obrázek Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.