Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znamení beran, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znamení beran zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Znamení beran. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení beran zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znamení beran ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení beran ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 013 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Znamení beran se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hawker Typhoon ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Akustická kytara zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Motyka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, svg, Znamení beran, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, download, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Symboly, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, office, Twitter, články, seminární práce, Adobe Illustrator , plakát, corelDraw, profilovka, webové stránky, Instagram, časopis, inkscape, openOffice, prezentace, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Jihoafrická republika ke stáhnutí, ilustrace Králíčci zdarma nebo vektor Severní a Jižní Korea ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.