Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šachista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šachista zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Šachista. Kreslená ilustrace Šachista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šachista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1204
1280x963
800x602
500x376
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Obrázek, klipart pojmenovaný Šachista můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Šachista patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veterán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Íránu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Harry Truman zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ilustrační obrázek, svg, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, Šachista, free, ilustrace, zdarma, klipart, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, prezentace, webové stránky, PowerPoint, etikety, památník, seminární práce, blog, wordpress, video, Instagram, Facebook, textové dokumenty, plakát, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Lyra zdarma, vektor Rogalo ke stáhnutí nebo obrázek Veterán ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.