Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šachista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šachista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Šachista. Obrázek Šachista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šachista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1204
1280x963
800x602
500x376
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šachista je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kalifornie ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fialové auto zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žena za volantem ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Šachista, zdarma, download, ke stáhnutí, obrázek, free, Muži, Šachista, vektorový obrázek, klipart, grafika, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Instagram, PowerPoint, kalendář, office, dokument, články, dokumenty, inkscape, webové stránky, seminární práce, openOffice, avatar, Pinterest, Twitter, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Šachista ke stáhnutí, klipart Digitální znak X zdarma nebo ilustrace Jarní květina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.