Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šachista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šachista zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Šachista. Vektorová ilustrace Šachista je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Šachista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šachista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1204
1280x963
800x602
500x376
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šachista je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zamilované psaní ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červené L zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Čtenář ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, grafika, klipart, Muži, Šachista, ke stáhnutí, ke stažení, Šachista, vektorový obrázek, ilustrace, download, vektor, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, office, referáty, fotokniha, Facebook, PowerPoint, škola, časopis, kalendář, webové stránky, web, Instagram, plakát, profil, profilovka, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Chléb a víno ke stáhnutí, vektor Sanitka zdarma nebo obrázek Baletka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.