Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kleště (Nástroje) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kleště zdarma ke stažení

Kleště je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Kleště v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: voyeg3r

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kleště sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Kleště je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upírka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tenista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pomeranian zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, obrázek, svg, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, Kleště, Kleště, ilustrační obrázek, zdarma, Nástroje, vektorový obrázek, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: wordpress, články, Twitter, dokumenty, Pinterest, pozvánky, inkscape, profilovka, plakáty, avatar, škola, PowerPoint, prezentace, dokument, web, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Holubice zdarma, ilustrace Lemur kata ke stáhnutí nebo klipart Ovoce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.