Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kleště, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kleště. Kreslená ilustrace Kleště je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kleště se nachází v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lev ke stažení Podívejte se i na vektor Ganéša ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace PDF zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, klipart, Kleště, grafika, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, obrázek, download, Kleště, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, Twitter, Adobe Illustrator , fotokniha, památník, plakát, seminární práce, Pinterest, referáty, textové dokumenty, web, škola, dokumenty, prezentace, plakáty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Čekanka ke stažení, obrázek Červenka obecná ke stáhnutí nebo klipart Digitální znak W zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.