Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kleště, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kleště. Vektorová ilustrace Kleště je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kleště se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ametyst ke stažení Podívejte se i na vektor Raketoplán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz marihuany zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, vektor, zdarma, ke stáhnutí, Nástroje, grafika, ke stažení, ilustrace, klipart, kliparty, download, ilustrační obrázek, obrázek, Kleště

Doporučené použití klipartu: profil, prezentace, corelDraw, škola, dokument, dokumenty, office, články, webové stránky, památník, Twitter, Facebook, referáty, web, Instagram, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sterilovaná zelenina ke stažení, obrázek Červené I ke stáhnutí nebo klipart Valentýn zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.