Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kleště (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště zdarma ke stažení

Kleště je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Kleště stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 857 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: voyeg3r

Obrázek, klipart pojmenovaný Kleště můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Kleště se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté R ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Váleček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Raketoplán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, Nástroje, Kleště, Kleště, ilustrační obrázek, klipart, free, kliparty, download, vektor, zdarma, grafika, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, dokument, pozvánky, wordpress, Facebook, referáty, openOffice, PowerPoint, Instagram, avatar, word, web, textové dokumenty, etikety, eshop, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Brazilská mapa zdarma, obrázek, klipart Skotský teriér ke stáhnutí nebo vektorový klipart Paraguay ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.