Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kleště (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kleště. Obrázek Kleště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Kleště? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: voyeg3r

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kleště s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Kleště je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Narozeninové číslo 9 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Královna ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrad ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, obrázek, kliparty, klipart, zdarma, ke stažení, ilustrace, Nástroje, cliparts, free, grafika, Kleště, Kleště, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, eshop, etikety, blog, památník, word, referáty, pozvánky, prezentace, web, openOffice, webové stránky, corelDraw, diář, Twitter, plakát

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Květy ke stažení, klipart Kolíček ke stažení nebo ilustrace Pomerančový džus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.