Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Duha (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duha zdarma ke stažení

Duha je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Duha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Duha lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duha zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Duha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duha ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x796
1280x636
800x398
500x249
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 483 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Duha) můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Duha je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Guinea Bissau ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kořeny ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Radiace ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, svg, vektorový obrázek, Duha, ke stáhnutí, ilustrace, Duha, kliparty, cliparts, vektor, klipart, obrázek, Ostatní, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, avatar, Pinterest, pozvánky, openOffice, PowerPoint, office, word, články, textové dokumenty, profil, Twitter, etikety, plakát, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Digitální číslo 7 ke stažení, vektorový obrázek Malé písmeno E ke stažení nebo vektorový obrázek Zelený drahokam ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách