Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Duha (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duha zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Duha. Obrázek Duha je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duha zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Duha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duha ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x796
1280x636
800x398
500x249
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 483 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Sdílejte obrázek, klipart Duha se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Duha je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Citroen Ami6 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Litvy zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Irská whiskey ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, free, ilustrace, download, grafika, svg, Duha, Ostatní, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: eshop, openOffice, corelDraw, památník, škola, wordpress, inkscape, plakát, word, pozvánky, seminární práce, dokumenty, PowerPoint, prezentace, profilovka, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Brouk ke stáhnutí, klipart Digitální znak 3 zdarma nebo ilustrace Kosa smrtky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách