Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rybák, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybák zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Rybák. Pakliže si chcete obrázek Rybák stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rybák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rybák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x901
1280x721
800x451
500x282
160x90

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 071 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rybák je v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pórek zdarma Podívejte se i na obrázek Lasagne ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Smartphone ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, obrázek, Rybák, ilustrační obrázek, kliparty, free, ke stažení, cliparts, grafika, Ptáci, svg, vektor, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, office, profil, openOffice, PowerPoint, kalendář, pozvánky, Instagram, word, časopis, avatar, web, památník, dokumenty, textové dokumenty, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek Znak váhy zdarma, klipart Růžová růže ke stažení nebo ilustrace Beránek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.