Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rybák (Ptáci) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rybák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rybák. Vektorová ilustrace Rybák je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rybák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x901
1280x721
800x451
500x282
160x90

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 071 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: algotruneman

Zaujal vás náš klipart Rybák? Potom se podělte se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Rybák se nachází v sekci Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Havíř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MPEG zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mlok ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, Rybák, free, ilustrační obrázek, Rybák, Ptáci, cliparts, kliparty, zdarma, download, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, blog, referáty, diář, office, články, webové stránky, web, památník, eshop, wordpress, časopis, word, textové dokumenty, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Modré srdíčko ke stáhnutí, vektor Pilka na dřevo zdarma nebo obrázek Malpa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.