Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rybák (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rybák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Rybák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rybák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rybák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x901
1280x721
800x451
500x282
160x90

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 071 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: algotruneman

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rybák se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Rybák je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Válec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Assembler ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vysoušeč vlasů ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, download, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, free, ilustrace, ke stažení, obrázek, Rybák, klipart, Rybák, vektorový obrázek, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, Adobe Illustrator, office, video, web, openOffice, prezentace, profil, články, etikety, Instagram, word, Facebook, dokumenty, corelDraw, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Video složka ke stažení, klipart Blondýna za volantem ke stažení nebo ilustrace Bábovka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.