Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hotdog, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hotdog zdarma ke stažení

Hotdog je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hotdog nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hotdog lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotdog zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hotdog ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotdog ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 724 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hotdog je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Filmové srdce zdarma Podívejte se i na obrázek Digitální znak N ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Chůva ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, download, svg, Hotdog, Jídlo, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, profilovka, word, inkscape, Adobe Illustrator , kalendář, škola, Facebook, webové stránky, dokumenty, prezentace, seminární práce, web, časopis, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Basový klíč zdarma, klipart Požární hlásič ke stažení nebo ilustrace DDT ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.