Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hotdog, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hotdog zdarma ke stažení

Hotdog je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hotdog nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hotdog lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotdog zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hotdog ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotdog ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 724 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hotdog se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ohryzek ke stažení Podívejte se i na klipart Digitální znak C ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Velbloud dvouhrbý zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, Hotdog, download, vektor, kliparty, ke stažení, obrázek, free, Hotdog, zdarma, klipart, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, Pinterest, plakáty, pozvánky, plakát, inkscape, škola, PowerPoint, corelDraw, word, památník, web, textové dokumenty, openOffice, avatar, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Experiment ke stažení, ilustrace Moucha ke stáhnutí nebo vektor Biologické riziko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.