Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kopečková zmrzlina (Jídlo) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Kopečková zmrzlina zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Kopečková zmrzlina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kopečková zmrzlina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopečková zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kopečková zmrzlina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopečková zmrzlina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

559x1600
447x1280
279x800
174x500
55x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 132 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte obrázek, klipart Kopečková zmrzlina s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Kopečková zmrzlina patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štípátko na nehty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smutný smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart GIF ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, vektorový obrázek, obrázek, svg, klipart, Kopečková zmrzlina, grafika, Jídlo, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, openOffice, bakalářská práce, Pinterest, oznámení, fotokniha, časopis, diplomová práce, eshop, seminární práce, pozvánky, avatar, web, blog, plakát, škola, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Červená srdce ke stáhnutí, obrázek Štafle zdarma nebo obrázek Světlemodrá stuha zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.