Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Muffin (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Muffin zadarmo ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Muffin. Stahujte klipart Muffin v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Muffin v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Muffin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 258 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Muffin s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Muffin patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté G ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prasátko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bruneta ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, kliparty, ke stažení, ilustrace, Jídlo, vektorový obrázek, free, obrázek, zdarma, cliparts, Muffin, vektor, download, grafika

Doporučené použití klipartu: diář, openOffice, dokument, textové dokumenty, oznámení, profilovka, letáky, koláž, fotografie, vizitky, fotokniha, škola, etikety, plakáty, kalendář, dokumenty, logo

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Přesýpací hodiny ke stáhnutí, obrázek, klipart Hrábě zdarma nebo obrázek Zamilovaný pár zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.