Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muffin, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muffin zdarma ke stažení

Muffin je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Muffin je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Muffin v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Muffin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Muffin je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Náramkové hodinky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Taniwha zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mitsubishi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, svg, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, Jídlo, cliparts, free, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, zdarma, Muffin

Doporučené použití klipartu: corelDraw, fotokniha, Pinterest, Adobe Illustrator , openOffice, referáty, blog, webové stránky, škola, web, Facebook, prezentace, dokumenty, avatar, pozvánky, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zlaté J ke stáhnutí, vektor Miminko zdarma nebo obrázek Televizor ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.