Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Muffin (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muffin zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Muffin. Obrázek Muffin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Muffin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Muffin s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Muffin je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Památník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jiřinka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek EFIS panel ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muffin, vektor, Jídlo, Muffin, free, klipart, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, grafika, svg, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: avatar, etikety, video, inkscape, corelDraw, fotokniha, kalendář, Instagram, profilovka, Pinterest, památník, blog, openOffice, dokument, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Mapa Itálie ke stáhnutí, obrázek Jaspis zdarma nebo vektor Požární hlásič zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.