Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Novoročenka 2019 (Vánoce) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Novoročenka 2019 stahujte zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Novoročenka 2019. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Novoročenka 2019 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novoročenka 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Novoročenka 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novoročenka 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 876 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Novoročenka 2019 s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Novoročenka 2019 se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžový autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stavební materiál ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kostýmy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Vánoce, Novoročenka 2019, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, grafika, svg, download, ilustrace, Novoročenka 2019, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, dokument, Adobe Illustrator, textové dokumenty, tiskoviny, inkscape, články, diplomová práce, referáty, prezentace, katalog, vstupenky, eshop, plakát, logo, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vánoční zvonek ke stažení, klipart Zlaté číslo 8 zdarma nebo vektorový klipart Přepravka na psa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.