Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Novoročenka 2019 (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Novoročenka 2019 zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Novoročenka 2019. Kreslená ilustrace Novoročenka 2019 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Novoročenka 2019? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novoročenka 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Novoročenka 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novoročenka 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 876 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Superia.cz

Obrázek, klipart pojmenovaný Novoročenka 2019 můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Novoročenka 2019 se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červenka obecná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené vejce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Gramofon zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, Novoročenka 2019, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, Vánoce, cliparts, ke stažení, obrázek, Novoročenka 2019, vektor, grafika, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, office, škola, Adobe Illustrator, textové dokumenty, PowerPoint, inkscape, Instagram, openOffice, články, corelDraw, prezentace, webové stránky, word, dokument, video

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Brečící smajlík zdarma, klipart Genderová srdíčka ke stáhnutí nebo ilustrace Detektor radonu ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.