Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strom. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Strom ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 339 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strom je v sekci Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rádio ke stažení Podívejte se i na ilustrace Šípek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Vietnamu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Rostliny, vektor, Strom, klipart, vektorový obrázek, kliparty, download, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, ilustrace, grafika, Strom, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, openOffice, Facebook, PowerPoint, corelDraw, Twitter, plakát, blog, fotokniha, časopis, profil, word, inkscape, webové stránky, textové dokumenty, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Pozor vlak ke stažení, vektor Chřest ke stáhnutí nebo obrázek Sekáček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.