Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strom. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Strom ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 339 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strom je v sekci Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tukan ke stažení Podívejte se i na obrázek Svinovací metr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Banán zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, Strom, ke stažení, Rostliny, kliparty, cliparts, ilustrace, free, grafika, obrázek, download, klipart, Strom, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, webové stránky, plakát, web, Facebook, word, prezentace, dokument, profilovka, avatar, plakáty, referáty, časopis, openOffice, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zlaté T ke stažení, klipart Oranžové srdce ke stáhnutí nebo ilustrace Varan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.