Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vladimir Iljič Lenin (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vladimir Iljič Lenin zdarma ke stažení

Vladimir Iljič Lenin je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Vladimir Iljič Lenin v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vladimir Iljič Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vladimir Iljič Lenin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vladimir Iljič Lenin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 279 231 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Tento obrázek s názvem (Vladimir Iljič Lenin) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Vladimir Iljič Lenin je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mapa Evropy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alarm ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace PPT ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, download, ke stažení, free, obrázek, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, diář, openOffice, brožury, blog, škola, Pinterest, profil, inkscape, seminární práce, PowerPoint, Adobe Illustrator, etikety, tiskoviny, webové stránky, magazín

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vodní mlýn ke stažení, obrázek, klipart Anýz ke stažení nebo ilustrace Garáž ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.