Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené N (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené N zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Červené N. Klipart Červené N je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Červené N v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené N zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené N ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené N ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1330x1600
1064x1280
665x800
415x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 954 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Červené N s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Červené N se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žluté dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový sáček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Královna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, svg, Symboly, grafika, vektor, kliparty, Červené N, ilustrační obrázek, klipart, free, Červené N, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, referáty, office, bakalářská práce, škola, word, blog, vstupenky, prospekty, památník, logo, Facebook, openOffice, katalog, eshop, etikety, oznámení

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mandelinka ke stáhnutí, obrázek, klipart Grejdr zdarma nebo vektorový klipart Úchvatný smajlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.