Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Unicorn, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Unicorn zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Unicorn. Vektorová ilustrace Unicorn je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Unicorn zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Unicorn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Unicorn ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1230
1280x984
800x615
500x384
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Unicorn je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno U ke stažení Podívejte se i na ilustrace Činčila ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ford Mustang zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, svg, Unicorn, grafika, cliparts, obrázek, download, vektor, Zvířata, ke stáhnutí, free, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, Adobe Illustrator , seminární práce, plakát, referáty, prezentace, časopis, openOffice, Twitter, textové dokumenty, inkscape, corelDraw, Facebook, blog, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Lampion ke stažení, vektor Formule 1 ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Bangladéše zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.