Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční výzdoba (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční výzdoba zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vánoční výzdoba. Kreslená ilustrace Vánoční výzdoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční výzdoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční výzdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční výzdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční výzdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 235 329 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: artokem

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční výzdoba s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Vánoční výzdoba patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Roztomilý motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžové auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Strom z kuliček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ke stáhnutí, Vánoce, Vánoční výzdoba, svg, cliparts, free, vektor, download, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Vánoční výzdoba, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, články, textové dokumenty, památník, eshop, škola, pozvánky, plakát, profil, Instagram, referáty, dokument, word, webové stránky, video, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zlatý prstýnek ke stažení, ilustrace Modrý krab ke stažení nebo klipart Zralý banán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.