Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rychlovlak, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovlak zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Rychlovlak. Stahujte klipart Rychlovlak v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rychlovlak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x934
1280x747
800x467
500x292
160x93

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rychlovlak je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Houba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Popcorn zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kleště kombinačky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Rychlovlak, Rychlovlak, Doprava, ilustrace, klipart, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, zdarma, kliparty, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, openOffice, kalendář, blog, dokumenty, plakát, Facebook, profilovka, fotokniha, corelDraw, web, seminární práce, Pinterest, textové dokumenty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Ponorka ke stáhnutí, vektor Bill Clinton zdarma nebo obrázek Databáze ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.