Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rychlovlak (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovlak zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Rychlovlak. Stahujte klipart Rychlovlak v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Rychlovlak lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rychlovlak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x934
1280x747
800x467
500x292
160x93

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Rychlovlak s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Rychlovlak je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Internet ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Poslední minuty zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Medvídě ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, Rychlovlak, ilustrace, Rychlovlak, obrázek, zdarma, klipart, ke stažení, kliparty, vektor, Doprava, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, Adobe Illustrator, památník, word, dokumenty, profil, openOffice, kalendář, web, dokument, pozvánky, články, škola, časopis, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Hard disk ke stáhnutí, klipart Moho zdarma nebo ilustrace Červené auto zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.