Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rychlovlak (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovlak stahujte zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Rychlovlak. Pakliže si chcete obrázek Rychlovlak stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rychlovlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x934
1280x747
800x467
500x292
160x93

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 017 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Rychlovlak? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Rychlovlak patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Voskovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlá domina ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Narozeniny číslo 8 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Rychlovlak, download, free, Doprava, svg, vektorový obrázek, Rychlovlak, ke stažení, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, koláž, dokument, tiskoviny, office, profilovka, pozvánky, avatar, inkscape, diář, Pinterest, PowerPoint, brožury, blog, památník, openOffice, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zlaté srdíčko ke stažení, obrázek, klipart Špenát zdarma nebo klipart Navigace ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.