Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Trnové srdce, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trnové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Trnové srdce. Pakliže si chcete obrázek Trnové srdce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Trnové srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trnové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Trnové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trnové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1464
1280x1171
800x732
500x457
160x146

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 161 115 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Trnové srdce se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Havran ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Krokodýl zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Anakonda ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, Trnové srdce, klipart, Trnové srdce, ke stažení, zdarma, cliparts, vektor, obrázek, Láska, download, free, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, škola, dokumenty, word, časopis, kalendář, PowerPoint, fotokniha, články, plakát, dokument, web, office, prezentace, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vladimir Putin ke stáhnutí, ilustrace Chlapec zdarma nebo vektor Mikuláš ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.