Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Trnové srdce, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trnové srdce zdarma ke stažení

Trnové srdce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Trnové srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Trnové srdce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trnové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Trnové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trnové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1464
1280x1171
800x732
500x457
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 161 115 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Trnové srdce se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pacient ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Jednorožec zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dáma z historického módního magazínu ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, vektor, zdarma, free, Trnové srdce, ke stažení, ilustrace, svg, kliparty, Trnové srdce, download

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, Twitter, webové stránky, fotokniha, profil, dokumenty, corelDraw, plakáty, office, avatar, PowerPoint, seminární práce, kalendář, památník, web

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor ACAB ke stáhnutí, obrázek Papričky zdarma nebo klipart Černý střelec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.