Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Trnové srdce (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trnové srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Trnové srdce. Stahujte klipart Trnové srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trnové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Trnové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trnové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1464
1280x1171
800x732
500x457
160x146

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 161 115 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Trnové srdce? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový obrázek Trnové srdce patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hangár ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Konev ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Růžový stromeček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, svg, ilustrační obrázek, Trnové srdce, download, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Trnové srdce, grafika, free, obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: brožury, web, kalendář, word, katalog, Facebook, plakáty, video, prezentace, office, etikety, památník, referáty, pozvánky, textové dokumenty, deníček, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mrkve ke stažení, vektor Otázka ke stáhnutí nebo klipart Vyděšené vajíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.