Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kadeřávek (Zelenina) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kadeřávek stahujte zadarmo

Kadeřávek je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Obrázek Kadeřávek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadeřávek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kadeřávek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadeřávek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1256
800x785
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ArtFavor

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kadeřávek s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Kadeřávek patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno S ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nástroje ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Černošský policista ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kadeřávek, klipart, vektor, download, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, obrázek, ke stažení, Zelenina, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: magazín, oznámení, Pinterest, avatar, web, office, kalendář, Twitter, word, plakát, etikety, letáky, profilovka, PowerPoint, koláž, dokument, diplomová práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Malé písmeno P ke stažení, vektorový obrázek Rozkrojená cibule ke stáhnutí nebo klipart Citroen DS4 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.