Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční balíček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční balíček. Obrázek Vánoční balíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1564x1600
1251x1280
781x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční balíček je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kohada sushi ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mlíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ženich zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Vánoční balíček, ke stáhnutí, Vánoce, free, svg, grafika, ilustrace, obrázek, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, Pinterest, office, profil, škola, PowerPoint, plakát, textové dokumenty, dokument, seminární práce, dokumenty, blog, Instagram, webové stránky, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Klíště ke stažení, vektor Programátorka ke stáhnutí nebo obrázek Malé písmeno B zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.