Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční balíček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční balíček. Obrázek Vánoční balíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1564x1600
1251x1280
781x800
488x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční balíček je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Suši zdarma Podívejte se i na obrázek Palačinka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Palec dolů ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční balíček, klipart, grafika, vektor, zdarma, download, cliparts, kliparty, obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, fotokniha, PowerPoint, referáty, články, corelDraw, office, inkscape, prezentace, word, openOffice, Facebook, časopis, památník, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vepř zdarma, klipart Rajče ke stažení nebo ilustrace Chlapec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.