Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční balíček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční balíček. Obrázek Vánoční balíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1564x1600
1251x1280
781x800
488x500
156x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční balíček se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dolar ke stažení Podívejte se i na vektor Hasič ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Severní Korea zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, grafika, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, download, kliparty, ilustrace, Vánoční balíček, free, Vánoční balíček, cliparts, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, referáty, články, textové dokumenty, fotokniha, plakáty, Pinterest, web, pozvánky, inkscape, word, profilovka, seminární práce, plakát, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Cool smajlík ke stažení, obrázek Mapa České republiky ke stáhnutí nebo klipart Žlutá ozdoba zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.