Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční balíček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Vánoční balíček. Klipart Vánoční balíček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční balíček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1564x1600
1251x1280
781x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Vánoční balíček) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Vánoční balíček je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Baskytara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté prsteny ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Adventní věnec ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrace, Vánoce, grafika, vektorový obrázek, free, zdarma, svg, ke stažení, download, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, profil, památník, Facebook, avatar, inkscape, seminární práce, video, škola, corelDraw, pozvánky, Adobe Illustrator, web, PowerPoint, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Pagoda ke stažení, ilustrace Černá hora ke stažení nebo klipart Jiřina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.