Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční balíček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení

Vánoční balíček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Vánoční balíček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1564x1600
1251x1280
781x800
488x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Vánoční balíček? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Vánoční balíček je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Světlemodrá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Halloweenská dýně ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční pudink ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční balíček, free, Vánoce, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, zdarma, Vánoční balíček, download, obrázek, cliparts, vektor, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, office, dokument, plakáty, textové dokumenty, pozvánky, Instagram, škola, plakát, openOffice, avatar, diář, referáty, etikety, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Růžový diamant ke stažení, vektorový klipart Irsko ke stažení nebo obrázek, klipart Hasičské auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.