Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metronom, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metronom zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Metronom. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Metronom ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Metronom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1266x1600
1013x1280
633x800
396x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 886 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Metronom je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stromový dům zdarma Podívejte se i na ilustrace Treska ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart FLV ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Metronom, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, svg, kliparty, grafika, Hudba, Metronom, free, ilustrace, obrázek, klipart, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, web, profil, plakáty, prezentace, PowerPoint, dokument, časopis, Adobe Illustrator , dokumenty, word, Twitter, referáty, Facebook, památník, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Djembe zdarma, vektor Pálivá omáčka ke stažení nebo obrázek Studentka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.