Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metronom, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metronom zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Metronom. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Metronom ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Metronom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1266x1600
1013x1280
633x800
396x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 886 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Metronom se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slánka ke stažení Podívejte se i na klipart Kaštan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mnich zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, free, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, Hudba, klipart, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, Metronom, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, word, plakáty, avatar, blog, památník, web, office, profil, Facebook, fotokniha, profilovka, škola, referáty, pozvánky, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Fotograf ke stažení, ilustrace Černá stužka ke stáhnutí nebo vektor Červené O zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.