Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metronom, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metronom zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Metronom. Stahujte klipart Metronom v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Metronom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1266x1600
1013x1280
633x800
396x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 886 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Metronom se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tattoo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Špendlíky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatá vločka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, svg, ke stažení, cliparts, klipart, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Metronom, Hudba, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, Pinterest, PowerPoint, památník, avatar, Adobe Illustrator , web, dokumenty, plakáty, prezentace, Instagram, textové dokumenty, fotokniha, seminární práce, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Červené I ke stáhnutí, ilustrace Kosmická loď zdarma nebo vektor Minerály ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.