Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fialový smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fialový smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fialový smajlík ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 789 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Sdílejte obrázek, klipart Fialový smajlík se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Fialový smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Škaredá kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinový stromek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Státy USA ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ke stažení, vektor, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Fialový smajlík, kliparty, Fialový smajlík, ilustrační obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, plakát, inkscape, profilovka, webové stránky, fotokniha, škola, Facebook, plakáty, památník, profil, časopis, kalendář, seminární práce, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Agentka ke stáhnutí, obrázek Červený VW Brouk zdarma nebo vektor Porcování hovězího zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.