Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Fialový smajlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Fialový smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialový smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 789 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialový smajlík je v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Segway ke stažení Podívejte se i na obrázek Pivní sud ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vítězný oblouk zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, Fialový smajlík, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, Fialový smajlík, download, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, grafika, free, vektor, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: word, profil, kalendář, Pinterest, škola, fotokniha, web, pozvánky, časopis, dokumenty, plakáty, plakát, seminární práce, památník, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek TEX soubor ke stažení, klipart Betlém ke stáhnutí nebo ilustrace Gloster gladiator zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.