Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fialový smajlík (Smajlíci) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Fialový smajlík bezplatně ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fialový smajlík. Vektorová ilustrace Fialový smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 789 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Fialový smajlík můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Fialový smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Veganská strava ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Třetí místo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Afghánka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, Smajlíci, download, obrázek, Fialový smajlík, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, Fialový smajlík, free, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: letáky, kalendář, oznámení, články, openOffice, blog, wordpress, deníček, Pinterest, manuály, seminární práce, katalog, logo, prospekty, prezentace, eshop, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Tibetu zdarma, obrázek Přípona PHP ke stažení nebo vektorový klipart Zlak nachový ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.