Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fialový smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení

Fialový smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Fialový smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Fialový smajlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 789 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Fialový smajlík můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Fialový smajlík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Přejezd značka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Topinkovač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Veselé Vánoce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Fialový smajlík, ilustrační obrázek, free, download, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, Fialový smajlík, grafika, vektor, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, eshop, Adobe Illustrator, profilovka, wordpress, referáty, seminární práce, profil, časopis, dokumenty, textové dokumenty, openOffice, plakáty, web, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Šachovnice zdarma, vektorový obrázek Trubička ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Modrá kraslice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.