Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bruska, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bruska zdarma ke stažení

Bruska je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Bruska je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bruska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x578
1280x462
800x289
500x180
160x58

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bruska je v sekci Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Učitelka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Megafon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak V zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, free, Bruska, Nástroje, cliparts, Bruska, ke stažení, download, klipart, kliparty, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, články, Adobe Illustrator , Pinterest, profil, Twitter, plakáty, PowerPoint, corelDraw, profilovka, avatar, Instagram, plakát, Facebook, prezentace, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Stěrače ke stažení, vektor Mojito ke stáhnutí nebo obrázek Opička zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.