Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bruska (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bruska zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bruska. Vektorová ilustrace Bruska je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bruska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x578
1280x462
800x289
500x180
160x58

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 208 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte klipart nazvaný Bruska s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Bruska je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Ruska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Růžové brýle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, klipart, download, obrázek, zdarma, Nástroje, free, svg, grafika, cliparts, Bruska, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, inkscape, referáty, fotokniha, word, web, pozvánky, Pinterest, corelDraw, eshop, plakáty, Instagram, PowerPoint, články, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Zlatý květ ke stáhnutí, obrázek Země zdarma nebo vektor Modrá květina zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.