Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bruska (Nástroje) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bruska zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Bruska. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bruska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x578
1280x462
800x289
500x180
160x58

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte klipart nazvaný Bruska s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Bruska je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pulsní oxymetr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Venčení psa zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Charles Darwin ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Bruska, Nástroje, zdarma, svg, vektor, ilustrace, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, obrázek, download, free

Doporučené použití klipartu: deníček, Adobe Illustrator, katalog, pozvánky, fotokniha, seminární práce, vizitky, PowerPoint, prezentace, bakalářská práce, corelDraw, logo, články, Zoner Callisto, plakáty, eshop, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Benzínový zapalovač ke stáhnutí, vektorový obrázek Světlemodrá medúza zdarma nebo ilustrace Náhrobní kámen zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.