Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bruska, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bruska zdarma ke stažení

Bruska je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Bruska je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bruska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruska ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x578
1280x462
800x289
500x180
160x58

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bruska patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tower Bridge zdarma Podívejte se i na vektor Kanada ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční svícen ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Bruska, ilustrace, ke stažení, Nástroje, cliparts, grafika, vektor, ilustrační obrázek, free, svg, vektorový obrázek, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, word, kalendář, profilovka, blog, web, Facebook, seminární práce, prezentace, památník, referáty, corelDraw, časopis, pozvánky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Tlačítkový mobil zdarma, obrázek Ptačí budka ke stažení nebo klipart Foto složka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.