Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pixelový duch, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelový duch zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pixelový duch. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pixelový duch nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pixelový duch? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pixelový duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 078 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NicholasJudy456

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pixelový duch je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté R zdarma Podívejte se i na ilustrace Červené P ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak R ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, Halloween, grafika, obrázek, free, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, zdarma, download, Pixelový duch, ke stažení, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, profil, dokument, škola, Facebook, PowerPoint, Pinterest, Instagram, referáty, časopis, openOffice, avatar, pozvánky, památník, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Ženich zdarma, vektor Digitální číslo 1 ke stažení nebo obrázek Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.