Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kytice růží (Květiny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytice růží zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kytice růží. Vektorová ilustrace Kytice růží je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytice růží ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 647 835 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Kytice růží) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Kytice růží je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Saxofon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PF 2019 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Skarab ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, free, ke stažení, klipart, cliparts, download, vektorový obrázek, vektor, obrázek, svg, ilustrační obrázek, Kytice růží, Kytice růží, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, avatar, webové stránky, corelDraw, textové dokumenty, dokumenty, inkscape, word, eshop, kalendář, Adobe Illustrator, office, wordpress, profil, dokument, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Vykulená dýně ke stažení, vektorový klipart Lev Nikolajevič Tolstoj ke stažení nebo obrázek, klipart Karty srdce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.