Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kytice růží (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytice růží zadarmo ke stažení

Kytice růží je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorová ilustrace Kytice růží je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytice růží ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 647 835 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Kytice růží s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Kytice růží je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Johannes Gutenberg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modročerná stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Tryskáč ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Kytice růží, Kytice růží, grafika, obrázek, Květiny, ilustrační obrázek, vektor, free, ke stáhnutí, zdarma, klipart, svg, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Zoner Callisto, tiskoviny, eshop, referáty, bakalářská práce, seminární práce, vstupenky, články, katalog, avatar, profil, Facebook, kalendář, PowerPoint, prezentace, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Zelený dárek ke stáhnutí, vektorový obrázek Houslový klíč ke stažení nebo vektor Externí disk zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.