Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kytice růží, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice růží zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kytice růží. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytice růží ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 647 835 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytice růží je v sekci Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cílý autobus ke stažení Podívejte se i na obrázek Zerene eurydice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor 3D smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, free, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Kytice růží, ke stažení, cliparts, download, Květiny, ilustrace, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , word, avatar, plakáty, škola, Pinterest, dokument, Instagram, PowerPoint, fotokniha, pozvánky, textové dokumenty, časopis, webové stránky, profil, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek SQL ke stažení, klipart Kultivátor ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Afriky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.