Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytice růží (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice růží zdarma ke stažení

Kytice růží je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Kytice růží je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kytice růží? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytice růží ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice růží ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 647 835 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Kytice růží) můžete sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Kytice růží patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ošatka s vajíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Anarchie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart DOTX ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, free, Květiny, Kytice růží, download, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, svg, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, profil, časopis, wordpress, Adobe Illustrator, textové dokumenty, PowerPoint, fotokniha, památník, blog, eshop, avatar, referáty, Facebook, Instagram, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Sršeň ke stažení, ilustrace Digitální znak T ke stažení nebo klipart Notebook ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.